درباره ما

درباره ی گروه صنعتی پاسارگاد

با افتخار اولین طراح و سازنده انواع خط تولید زغال و کوره های صنعتی زغال در کشور هستیم و در حال حاضر دارای بیشترین تنوع و بروز ترین انواع خط تولیدات زغال در کشور را به خود اختصاص داده ایم.مشتریان عزیز ما با هر دیدگاه و توانی میتوانند نیاز خود را از تنوع بالای محصولات ما در زمینه تولید زغال و دستگاه های زغال و کوره صنعتی زغال جویا شوند.

مجموعه پاسارگاد تنها یک سازنده کوره صنعتی زغال و دستگاه های تولید زغال نیست . بلکه در مرحله ی اول طراح و مبتکر مهندسی صنعتی انواع دستگاه های تولید زغال فشرده و کوره صنعتی زغال میباشد و در مرحله دوم ، با هزینه های بالا و صرف زمان های طولانی طراحی اولیه رابه ساخت اولیه و تست و آزمون و خطاهای بسیار تا بهره برداری ایده آل و 100% درجه یک دریافتی زغال و سپس با رفع ایرادات با بهترین متریال و مهندسی ترین حالت 

ساخت پایانی دستگاه های تولید زغال و کوره های تولید زغال را به همراه تضمین کیفیت زغال تولیدی به صورت مکتوب در دفترخانه یا قرارداد به بازار ارائه مینماید.با افتخار از سال 1384 در این زمینه ، پذیرای وجود گرمتان بوده ایم و خواهیم بود. با استفاده از آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز در امر به روز و مدرن بودن در زمینه ظراحی تا ساخت کوره صنعتی زغال و دستگاه های تولید زغال فشرده تمایز نام پاسارگاد را در این بازار ایجاد نموده است.  

78 456 123 021